SIA „I’M UNITY” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts ar mērķi izstrādāt, ražot un realizēt dabas eliksīrus (uztura bagātinātājus), kuru pamatā ir tikai Latvijā audzētas ogas un augi. I’M UNITY dabas eliksīri ir radīti atlasot izejvielas, kurām piemīt unikālas īpašības un vērtība, un kas savā starpā rada harmonisku savienojumu. Lai tie maksimāli palīdzētu uzlabot Jūsu labsajūtu, stiprinātu Jūsu veselumu un imūnsistēmu, nomierinātu un tonizētu, kā arī labvēlīgi ietekmētu Jūs kopumā.

 

I’M UNITY dabas eliksīru pirmsākumi meklējami tālā pagātnē, kad līdzīgus produktus no augiem un drogām ieguva senie dziednieki un zintnieki. Vēlāk pamatojoties uz šīm zināšanām un pieredzes, tās tālāk caur gadsimtiem attīstīja un pilnveidoja alķīmiķi un klosteru mūki. Ietekmīgākie un pazīstamākie mūki piederēja pie sekojošiem ordeņiem: Benediktiešu ordenis, Karmelītu ordenis, Franciskāņu ordenis, Dominikāņu ordenis, Tampliēru ordenis, Jezuītu ordenis u.c.

Viņi lika pamatus daudzām mūsdienu zinātnēm, t.sk. astronomijai, fizikai, ķīmijai u.c. zinātnēm. Šajā laikā izmisīgi tika meklēti veidi kā radīt jaunības eliksīru un iegūt zeltu no akmens. Tā rezultātā arī tika radītas daudzas ierīces un pilnveidoti ražošanas procesi mūsdienu zāļu un ārstniecisko līdzekļu iegūšanai.

Jāatzīst, ka laika gaitā daudzi produkti, kas sākotnēji tika radīti un tika paredzēti kā ārstnieciski līdzekļi, tika pārveidoti par alkoholiskiem dzērieniem- tādiem kā balzāmi un liķieri.

SIA „I’M UNITY” vēlējās šīs nozaudētās vērtības, zināšanas un tradīcijas atjaunot un piedāvāt produktus tās sākotnējā veidolā, kā arī pielietot tos tiem paredzētiem mērķiem.

I’M UNITY šobrīd ir izveidojis no ogām- upenēm, mellenēm, melnā plūškoka ogām iegūtu tinktūru jeb Latvisko dabas eliksīru.  No ogām sākumā tiek iegūta tinktūra jeb ogu izvilkums, kas pēc zināma laika papildus garšas un aromāta uzlabošanai tiek noturēts ozolkoka mucās.

Pēc kā  papildus šai ogu tinktūrai tiek pievienots medus, kura galvenā sastāvdaļa ir ogļhidrāti un fermenti jeb enzīmi, kas paātrina organismā notiekošos procesus.

Lai arī ogas pašas par sevi satur daudz vitamīnus, papildus tiek pievienots C vitamīns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz pasargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

Tas viss savā starpā rada harmonisku savienojumu.

Dabas eliksīru pagatavošana ilgst veselu pusgadu.

Dabas eliksīri radīti, lai tie maksimāli palīdzētu uzlabot cilvēku labsajūtu, stiprinātu viņu veselumu un imūnsistēmu, nomierinātu un tonizētu, kā arī labvēlīgi ietekmētu organismu kopumā. Šobrīd I’M UNITY ir izstrādājis trīs produktus IMMUNITY Honey (upenes), IMMUNCELLS Honey (mellenes) un IMMUNITYx2 Honey (melnais plūškoks).  Dabas eliksīru iepakojums izstrādāts un veidots, domājot par to, lai tā būtu lieliska un unikāla dāvana (korporatīvā dāvana) Jums vai/un Jūsu uzņēmumam, akcentējot produkta dabiskumu, kvalitāti un individuālo pieeju.

                                                                           I’M UNITY dabas eliksīri = BAUDIET UN ESIET VESELI!

 

0