IMMUNITY Honey

(ar reģistrācijas Nr.9699)

 

Upeņu tinktūras sastāvā ir upeņu ogas, kas  satur  karotinoīdus, C (50-280 mg/100g), P, B2, K vitamīnus, kāliju, kalciju, magniju, fosforu, dzelzi, mangānu, alumīniju, varu, aktīvās vielas ar imunomodulējošu, antimikrobu, un augstvērtīgu etilspirtu, kurš tiek izmantots, lai maksimāli iegūtu un izmantotu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus, kas tik ļoti nepieciešams cilvēka organismam.

Imūnsistēmas, nervu sistēmas stiprināšanas un organisma aizsargspējas paaugstinošā, asinsradi veicinošā un vielmaiņas uzlabošanas, pretiekaisuma, sviedrējošā,  urīndzenošā,  čūlu dzīšanu un gremošanas trakta normalizējoša, kā arī migrēnas sāpju mazinošā,  pretvēža un pretiekaisuma darbība un vitamīnu avots.

Papildus tam, produkts satur C vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Tā arī produktam pievienots Latvijā iegūts medus, kura galevnā sastāvdaļa ir ogļhidrāti: glikoze un fruktoze, saharoze, dažādi disaharīdi un polisaharīdi, kā arī fermenti jeb enzīmi – kas miljoniem reižu paātrina organismā notiekošos ķīmiskos procesus.

Garšas un aromāta uzlabošanai, produkts izturēts augstvērtīgās ozolkoka mucās.

IMMUNCELLS Honey

(ar reģistrācijas Nr.9701)

 

Melleņu tinktūras sastāvā ir melleņu ogas, kas  satur  C, B1, B2, PP vitamīnus, miecvielas, antocianīnus, kas darbojas kā antioksidanti un pasargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, un vienu no visretāk sastopamajām organiskajām skābēm – dzintarskābi, kā arī A vitamīnu – karotīnu un minerālvielas cinku, kāliju, kalciju, mangānu, magniju, fosforu, dzelzi, kobaltu, niķeli un pektīnus, kas neitralizē toksīnus,  un augstvērtīgu etilpirtu, kurš tiek izmantots, lai maksimāli iegūtu un izmantotu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus, kas tik ļoti nepieciešams cilvēka  organismam.

Asinsvadu, saistaudu un vēnu, kapilāru sieniņu nostiprinoša, eritrocītu salipšanas novērsoša,  no asins sabiezēšanas organisma aizsargājoša (no insulta un infarkta), redzes funkciju uzlabojoša un acs tīklenes nerva iekaisuma mazinoša, cukura līmeni pazeminoša, savelkoša, baktericīdo, pretiekaisuma, gremošanu veicinoša un vielmaiņu, nervu un muskuļu sistēmas darbības sekmējoša iedarbība un vitamīnu avots.

Papildus tam, produkts satur C vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz pasargāt šūnas no oksidatīvā stresa.

Tā arī produktam pievienots Latvijā iegūts medus, kura galevnā sastāvdaļa ir ogļhidrāti: glikoze un fruktoze, saharoze, dažādi disaharīdi un polisaharīdi, kā arī fermenti jeb enzīmi – kas miljoniem reižu paātrina organismā notiekošos ķīmiskos procesus.

Garšas un aromāta uzlabošanai, produkts izturēts ozolkoka mucās.

 

I’M UNITY dabas eliksīru iesaiņojums ir veidots kā dāvana, jo uzskatām, ka veselība ir viss vērtīgākā dāvana. Dabas eliksīru iepakojums izstrādāts un veidots, domājot par to, lai tā būtu lieliska un unikāla dāvana (korporatīvā dāvana) Jums vai/un Jūsu uzņēmumam, akcentējot produkta dabiskumu, kvalitāti un individuālo pieeju.

IMMUNITY x2 Honey

(ar reģistrācijas Nr.11776)

 

Melnā plūškoka tinktūras sastāvā ir gatavas melnā plūškoka ogas, kas  satur  antocianīnus, askorbīnskābi (10–49 mg%), karotīnu, rutīnu, sambucīnu, krizantīnu, tanīnu (0,29–0,34%), karbonskābes un aminoskābes (tirozīnu), cukurus, ēterisko eļļu un augstvērtīgu etilspirtu, kurš tiek izmantots, lai maksimāli iegūtu un izmantotu katrā ogas sastāvdaļā esošos komponentus, kas tik ļoti nepieciešams cilvēka organismam.

Papildus tam, produkts satur C vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Tā arī produktam pievienots Latvijā iegūts medus, kura galvenā sastāvdaļa ir ogļhidrāti: glikoze un fruktoze, saharoze, dažādi disaharīdi un polisaharīdi, kā arī fermenti jeb enzīmi – kas miljoniem reižu paātrina organismā notiekošos ķīmiskos procesus.

 

Garšas un aromāta uzlabošanai, produkts izturēts augstvērtīgās ozolkoka mucās.

 

Tā kā tas ir dabisks produkts, līdz ar to var veidoties dabiskas ogu nogulsnes.

 

Imūnsistēmas paaugstinošs, pret saaukstēšanās, gripas, bronhītu un plaušu karsoņa gadījumos, holesterīna līmeni un ķermeņa svara samazinošs, redzes un sirds darbības uzlabojošs,  novērš zarnu spazmas, nefrītu, nierakmeņu rašanos, šķīdina esošos nierakmeņus, asinsriti veicinošs un ieteicams  aterosklerozes gadījumos un vitamīnu avots.

 

Tas tonizē, nomierina un sniedz Jums labsajūtu un veselumu katrā tās šūniņā.

 

Lietošana:

2,5 ml jeb ½ tējkarote 2 reizes dienā. Var lietot kopā ar tēju, sulu vai ūdeni.

 

Uzmanību!!!

Tā kā tās ir dabisks produkts, līdz ar to var veidoties dabiskas ogu nogulsnes.

 

 

Brīdinājumi!

Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Uzglabāt temperatūrā līdz +25 ºC, sausā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.

 

Lietošanas ierobežojumi:

Pastāv paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām

Grūtniecības un bērna zīdīšanas laiks – pēc konsultācijas ar ārstu

0